fbpx

За час президентства Петро змінився. Він став терпимішим і мудрішим, – дружина Порошенка Марина

За час президентства Петро Порошенко дуже змінився. Як інформує intermarium.com.ua із посиланням на “Українські Новини“, про це сказала дружина Президента Марина Порошенко в інтерв’ю “5 каналу”.

“Ми всі змінюємося, це абсолютно нормально, і він (Президент Петро Порошенко) змінився. Можу сказати, що він став терпимішим, він став мудрішим… Він до багатьох речей почав ставитися не так, як вимагає перша реакція, він бачить набагато далі, вперед. Ми іноді всі реагуємо дуже емоційно, якщо нам щось не подобається або щось несподіване відбувається… Він був емоційним увесь час, а зараз я бачу, що він зважено дивиться на речі, він тримає удар, він може сконцентруватися і не піддатися тимчасовим першим емоціям. Він може оцінити ситуацію і побачити, як все буде у майбутньому”, – повідомила вона.

Дружина Президента також розповіла, що Порошенко радився із сім’єю щодо висунення своєї кандидатури на посаду глави держави.

Марина Порошенко зазначила, що першою підтримала таке рішення чоловіка, а діти, за її словами, спочатку були не настільки рішучими.

Як повідомлялося, Марина Порошенко заявляє, що улюбленою стравою Президента є гречана каша з домашньою котлетою і солоним огірком.

Читайте також: Безмежно вдячна долі за нашу зустріч: Христина Соловій зворушливо привітала Вакарчука з днем народження (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page