fbpx
Політика
З’явився текст проекту постанови про звільнення голови ДФС

На сайті Верховної Ради України оприлюднено текст Проекту Постанови “Про визнання роботи голови Державної фіскальної служби Насірова Р. М. і його першого заступника Білана С. В. незадовільною та звільнення їх з займаних посад”, передає УНН.

“Необхідність звільнення Насірова Р.М. і Білана С.В. з займаних посад пояснюється численними фактами порушень, вчиненими високопосадовцями, зловживанням службовим становищем, здійсненням неефективної фіскальної політики, направленої виключно на тиск на платників податків і приховування незаконної діяльності окремих суб’єктів господарювання”, – йдеться у пояснювальній записці до Проекту постанови.

Зазначається, що 3 жовтня народні депутати Андрій Журжій і Вікторія Войцицька направили звернення до Прем’єр-міністра з вимогою винести на розгляд Кабміну подання про звільнення Р. Насірова та С. Білана з посад на підставі викладених депутатами фактів порушень. Серед порушень, які депутати висувають Р. Насірову та С. Білану в тексті пояснювальної записки наводяться зокрема звинувачення в тому, що “всупереч вимогам законодавства ДФС не публікує на своєму офіційному сайті інформацію з реєстрів заяв про відшкодування ПДВ в повному обсязі”.

Також, що повернення ПДВ здійснюється “з грубими порушеннями визначеного законодавством порядку”.

“Підприємства, які подали заяви про бюджетне відшкодування значно пізніше ніж інші платники податків отримують його значно раніше”, – наголошується в пояснювальній записці до Проекту постанови

Читайте також:  ТАКОГО ЩЕ СВІТ НЕ БАЧИВ: ДЕКЛАРАЦІЯ НАСІРОВА ПІДІРВАЛА ВСЮ МЕРЕЖУ

Джерело.

facebook