fbpx
Політика
З’явилися фото відпочинку Ляшка з кумом і… Даніелем в Австрії

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко проводить закінчення травневих свят в Австрії. Український політик полетів до Відня вранці 7 травня в компанії свого кума Юрія Сухіна.

Джерело “Страни” в оточенні Ляшка розповіло подробиці цієї подорожі. Відразу після прильоту до Відня Ляшка і Сухіна зустрів київський студент, громадянин Німеччини Даніель Лайс, з яким лідера радикалів часто бачать разом останнім часом. Компанія сіла в одну машину і вирушили в бік міста Грац по автобану. Цілий день трійця пробула в Клагенфурті – місті на півдні Австрії. Друзі їздили по дорогих ресторанах і нічних клубах. Коли прийшла пора відпочивати, то розмістилися в одному готелі.

Раніше “Страна” повідомляла, що Олега Ляшка сфотографували в віденському кафе в компанії невідомого молодого чоловіка. Як з’ясувалося пізніше, цього таємничого супутника Олега Ляшка звуть Даніель Лайс. Йому 23 роки. Молода людина вчиться в КНЕУ (Київський національний економічний університет). Цю інформацію нам підтвердили як однокурсники хлопця (впізнали його на фото), так і джерела в оточенні Ляшка.

Читайте також:   Заяву Порошенка про друга України соромно коментувати, – дипломатДжерело.