fbpx
Політика
З неба впали? Заступник міністра юстиції не зміг пояснити походження сотень тисяч доларів готівки

Сергій Пєтухов до приходу в Кабмін близько 8 років працював на керівних посадах в DF Group Дмитра Фірташа і ТОВ “Карпатигаз”.

Заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов не може пояснити наявність у нього 324 тисяч доларів готівки. Про це на своїй сторінці в Facebook написав юрист Олександр Лємєнов, передають Патріоти України.

“На вихідних мав публічну дискусію з заступником міністра юстиції Сергієм Пєтуховим. Він публічно дав обіцянку пояснити свій статок, особливо 324 тисячі доларів готівки, взявши відповідні документи в ДФС”, – написав він.

Лємєнов нагадав, що Пєтухов до приходу в Кабмін близько 8 років працював на керівних посадах в DF Group Дмитра Фірташа і ТОВ “Карпатигаз”.

Він допускає, що ці кошти дійсно могли б бути сплачені в якості заробітної плати топ-менеджера, але за останні 3 місяці роботи в ТОВ “Карпатигаз” Пєтухов отримав 147 724 гривень.

“Іншими словами, це близько 2 тисяч доларів на місяць. І це на піку його кар’єри в корпоративному бізнесі Фірташа на посаді в компанії, яка є лідером з видобутку газу і газоконденсату в країні”, – підкреслює юрист.

За його словами, зібрати 324 000 доларів Пєтухов міг тільки за умови 162 місяців (13,5 років) безперервної роботи, при цьому без витрат.

“Однак можливий ще один варіант – отримання “чорного” кеша при роботі на Фірташа, з якого не сплачувались податки”, – резюмував Лємєнов.

Варто відзначити, що Пєтухов є заступником Павла Петренка з питань європейської інтеграції.

Читайте також:   Поліція отримає нові Audi (фото)

Джерело.