fbpx
Політика
З 1 січня Уряд планує запровадити жорсткі покарання за завищені ціни на ліки

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу, інформує Фіртка з посиланням на Урядовий портал.

Глава Уряду нагадав, що з 1 січня запроваджено систему референтного ціноутворення на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, що має забезпечити зниження цін на ліки по цим трьом категоріям.

“Тут важливо, щоб ми прямо з січня запровадили усі можливості контролю, моніторили, щоб максимально вийти на реалізацію цього рішення. Маємо бути дуже жорсткими. Там, де мережі, оптовики не будуть виконувати рішення, маємо дуже жорстко їх карати. Фактично, відновлювати справедливість по відношенню до українських громадян. Бо завищувати ціни на ліки – це означає, що не поважати українців, а за неповагу до українців, усі мають бути покарані”, – зазначив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем’єр-міністр доручив Віце-прем’єр-міністру України Павлу Розенку та в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун забезпечити відповідний моніторинг та контроль за цінами на лікарські засоби.

Читайте також: У СУПРУН ПОЯСНИЛИ, ЯКІ ЛІКИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНИМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

facebook