fbpx
Політика
Ющенко отримав $1 млрд від регіоналів – Москаль

Колишній президент отримав гроші в обмін на передачу влади Януковичу.

Колишній президент Віктор Ющенко і голови його секретаріату Віктор Балога та Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за передачу влади Януковичу, стверджується на сайті закарпатського губернатора Геннадія Москаля.

“Що ми шукаємо в “чорній касі” Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко і його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?” – повідомив він.

Москаль зазначив, що це “всім добре відомо”.

На його думку, цим питанням має зайнятися НАБУ.

“Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до “чорної каси” Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу” , – додав Москаль.

Також прикладом афери Ющенка він назвав “Лікарню майбутнього”, яку так і не побудували.

“У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, які наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертвування хто скільки міг. В результаті гроші з фонду вкрали, жодної лікарні ніхто не збирався будувати і не побудував”, – заявив він.

Напередодні НАБУ відкрило справу щодо “чорної бухгалтерії” Партії регіонів.

Сьогодні депутат Сергій Лещенко озвучив тіньові витрати Партії регіонів: протягом 2-го півріччя 2012 року було витрачено 66 мільйонів доларів. Як зазначила Мусаєва-Боровик, з цього можна зробити висновок, що річні тіньові витрати ПР можуть скласти понад 100 мільйонів доларів.

У свою чергу в ЦВК прокоментували “чорну касу” регіоналів та заявили, що цими документами хочуть зірвати вибори в 7 округах.

Джерело.