fbpx

Юлія Тимошенко подала на журналістів до суду

Народна депутатка Юлія Тимошенко подала до суду на журналістів за розслідування, в якому йдеться про зв’язок її родини з мережею ломбардів.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на «Українську Правду».

Вони заявила, що подала позов до суду з вимогою спростувати інформацію про зв’язок її сім’ї з ломбардами.

«Ніколи в житті ні я, ні моя сім’я, ні будь-хто інший не мали відношення до будь-яких ломбардів. Я прошу спростувати це в прямому ефірі», — сказала Тимошенко.

Читайте також: Тимошенко жорстко відповіла Ляшку назвавши його “бoбiкoм” (відео)

У розслідуванні програми «Наші гроші» йшлося, що родина Тимошенко отримала 2,4 мільйона гривень доходу від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, яка володіє мережею ломбардів «Дешева готівка».

Також у матеріалах журналісти повідомляли, що головний офіс ломбарду розташований за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207 у Києві. У тій же будівлі, де і офіс обласного відділення «Батьківщини». Голова Костянтин Бондарєв заявив, що офіс партії не має ніякого відношення до ломбардів.

Журналісти програми у свою чергу вимагають у Бондарєва вибачень за те, що він назвав журналістку Мар’яну Мотрунич пpocтитуткою. Якщо Бондарєв та представники партії не вибачаться, журналісти програми обіцяють подати до суду.

You cannot copy content of this page