fbpx

Їхня пісня стара й нова, починають її знову: російські окупанти організовують «референдуми» на тимчасово захоплених частинах українських земель Херсонської, Запорізької та Харківської областей

Маючи злочинний досвід псевдореферендумів у Криму та в деяких непідконтрольних Україні районах Луганщини й Донеччини, що проходили за допомогою зрадників і колаборантів у березні й травні 2014 року, російські загарбники готують нові «референдуми приєднання до росії» у вересні й жовтні 2022 року.

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що підготуватися до проведення загального «референдуму» під дулами автоматів у тимчасово захоплених громадах Запорізької та Херсонської областей російським військовим допомагають урядовці й політики, які приїжджають з російської федерації.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів Єдиним новинам національного телемарафону, що окупанти передумали проводити «референдум» 11 вересня, а планують замінити його «соціологічним опитуванням», що триватиме до 17 вересня на дільницях не тільки захоплених територій, а й на росії.

Але спроба нових анексій українських територій загарбникам не вдасться. Партизанами було зруйновано партійні штаби агітаторів, ліквідовано кількох колаборантів, в тому числі «гауляйтера» селища Михайлівки.

На тимчасово окупованій частині Харківщини російські загарбники закликають людей підписувати петицію за проведення так званого референдуму щодо приєднання до росії в жовтні цього року. Збором підписів за «референдум» займається член партії єдиноросів, депутат думи Є.Євтушенко, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За матеріалами Укрінформу.

You cannot copy content of this page