fbpx

Європейські активісти втрутилися у боротьбу за безвізовий режим для України

У Європі стартувала кампанія “без віз”. Головна мета кампанії – пришвидшити скасування віз для українців та грузинів.

Акція з якої стартувала кампанія відбулася у Брюсселі. Її організували активісти Форуму громадянського суспільства “Східного партнерства”, повідомляє Укрінформ.

“Форум громадянського суспільства “Східного партнерства” розпочинає кампанію #visafree для України та Грузії. Безвізовий режим для України та Грузії повинен бути запроваджений, адже усі технічні критерії вже виконані. Ці країни не несуть жодної загрози для ЄС у проблемі міграційної кризи”, – наголосили організатори акції.

У Форумі громадянського суспільства також відзначили, що Європарламент і Рада ЄС, незважаючи на намір деяких країн-членів перенести це рішення через кризу біженців, не повинні зволікати із скасуванням візових вимог для українців та грузинів.

“Нині настав час для виявлення солідарності ЄС з Україною та Грузією через скасування візових вимог. В іншому випадку буде підірваний рівень довіри в українському і грузинському суспільствах до Євросоюзу, що матиме негативний вплив на проведення подальших важливих реформ”, – переконані активісти.

Нагадаємо, в Євросоюзі готуються до того, що із запровадженням безвізового режиму для України та Грузії можуть виникнути певні затримки.

Джерело.

You cannot copy content of this page