fbpx
Політика
Єфремов особисто домовився про захоплення Луганська військами РФ, — екс-регіонал

Екс-глава фракції Партії регіонів у Верховній Раді, колишній губернатор Луганської області Олександр Єфремов особисто домовлявся про захоплення області російськими військами.

Про це в інтерв’ю виданню Online.ua заявив екс-регіонал Володимир Ландик.

“В лютому 2014 року в Луганську був сходняк. Приїхали брат (Наталії) Королевської (Костянтин Королевський, – колишній заступник міністра регіонального розвитку Росії) і Сергій Глазьєв, радник Путіна, який часто до нас їздив. Вони зустрілися з Єфремовим і домовилися, як ділити активи після повалення української влади в Луганську”, – розповів Ландик.

За його словами, росіяни пообіцяли Єфремову контроль над Луганськом після вторгнення. Також розприділили місцевий бізнес (шахти, підприємства, місцеві ринки тощо)

Екс-регіонал наголосив, що цю інформацію він отримав від “найближчих до Єфремова людей”. Також він наголосив, і що цю інформацію він передав у СБУ, але там його попросили не поширювати її. Також екс-депутат заявив, що в Службі є запис розмови цієї зустрічі.

Та, як додав Ландик, після захоплення Луганська росіяни обманули Єфремова.

“Коли в Луганськ зайшов Путін, він кинув Єфремова. Зайшла російська блатота і наша злидота, будь ласка: “Грабуйте! Вбивайте!” І у тих, хто повірив Єфремову, все відібрали, все порізали на металобрухт. А у Путіна просте виправдання: “Українська армія не пустила нас на Київ, от я і не виконав обіцянку – форс-мажор!”– розповів колишній регіонал.

Джерело.