fbpx
Політика
Ярош: я не декларував трофейні БМП, міномети і гармати

Нардеп Дмитро Ярош, який у лютому презентував Національний рух “Державницька ініціатива Яроша” заявив, що не декларував трофейну зброю, оскільки на неї немає документів.

“Я запитував у юристів, чи декларувати трофейні БМП, міномети, гармати. Вони уточнили, чи є на них документи. Немає. Тому, відповідно, їх не задекларував. Тобто, колекція трофейна в мене є”, – сказав він.

Водночас за його словами великі статки чиновників мають перевіряти антикорупційні органи, повідомляє Корупція.Інфо

“Я не більшовик. Якщо воно законне й не крадене – то хай собі збирають. Але, зрозуміло, що у багатьох походження тих грошей сумнівне, м’яко кажучи. Але це не моя справа. Постворювали антикорупційних органів – хай вони й розбираються”, – сказав він.

Водночас Ярош розповів, що його сім’я переважно живе на його зарплату.

“Крім того, два зяті воюють, вони мають якусь матеріальну допомогу. В нас – це єдиний котел. І декларувати ці кошти якось не доводиться. Повірте, я ніколи не крав і красти не буду”, – сказав він.

Як відомо, 24 лютого Екс-лідер “Правого сектору”, народний депутат Дмитро Ярош презентував львівським журналістам свою нову політсилу – Національний рух “Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)”.

Читайте також:  Банк Порошенка збагатився вдвічі

Джерело.