fbpx
Політика
Якщо вашу нерухомість спробують захопити, ви отримаєте SMS-Кабінет міністрів затвердив антирейдерський проект

Сьогодні, 26 жовтня, Кабінет міністрів на своєму засіданні затвердив антирейдерський проект Міністерства юстиції, який дозволить українцям захистити свою нерухомість від спроб рейдерського захоплення.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Міністр юстиції Павло Петренко, представляючи відповідний проект, заявив, що це є частиною антирейдерського пакету, прийнятого Верховною Радою.

Читайте також:“ОБІЦЯНКА — ЦЯЦЯНКА”: МЕРЕЖУ “ПОРВАЛО” ВІДЕО ПРО БЕЗКІНЕЧНИЙ РЕЖИМ ОЧІКУВАННЯ БЕЗВІЗУ (ВІДЕО)

Порядок користування цією послугою досить простий. Треба зробити лише три кроки будь-якому власникові майна. Це – отримати свій реєстраційний номер, він є в реєстраційних документах, а якщо немає – можна отримати в реєстрі; друге – це відкрити свій кабінет власника майна і поставити майно на відповідний контроль і третє – власник майна, вказавши свій номер телефону мобільного, буде отримувати миттєве повідомлення… про будь-які зміни і будь-яку інформацію з реєстру чи входження в реєстр будь-якої особи, яка цікавиться цим об’єктом нерухомості,
– сказав Петренко.

Міністр додав, що це – лише один з багатьох механізмів, які Мін’юст імплементував на виконання антирейдерського закону.

“Не потрібно ходити до реєстратора, витрачати час, а через свій гаджет і через SMS-повідомлення можна отримати інформацію про статус свого майна”, – додав Петренко.

Він додав, що наразі це працюватиме в пілотному режимі, але через кілька днів – після набуття чинності антирейдерського пакету – в постійному режимі.

Джерело.

facebook