fbpx

Якщо ми вирішили, що Україна є тією державою, якій треба надати допомогу, ми повинні з своєї кишені і за свій рахунок допомагати – Ауштрявічус

Росію можна перемогти, і Захід має для цього зробити все, – сказав в ефірі інформаційного марафону Єдині новини депутат Європарламенту Пятрас Ауштрявічус.

Він розповів, що на Заході почали розуміти, що ця війна має кінець. І цей кінець означає перемогу України.

«І до цього висновку можна було прийти тільки тому, що ЗСУ довели, що вони можуть перемогти більш сильного ворога, такого, як Росія», – заявив депутат Європарламенту Пятрас Ауштрявічус.

Він наголосив, що це політичне розуміння, і воно вже з’явилося, але після цього мають бути конкретні дії, допомога Україні усім, чим можна – і фінансово, і озброєнням.

«Я дуже сподіваюся, що ми на Заході не зупинимся тільки на цих гарних висновках, будуть і дії, які сприятимуть тій перемозі, про яку всі ми мріємо», – сказав політик.

На думку Ауштрявічуса, деякі країни за такою, так званою, традиційною політикою, за своїм зовнішньо-політичним курсом все ще думають, що вони можуть залишитися осторонь, не втягуючись, без реакції на російську агресію проти України.

«Вони думають, що це в якійсь мірі, конфлікт лише між Росією і Україною! Це не правда! Це виклик усій Європі! Тобто її ціннісній політиці», – заявив Пятрас.

Депутат Європарламенту припускає, що можуть бути країни, які не поспішатимуть з підмогою для України, такі як Угорщина, і це не дуже добре.

«Якщо ми вирішили, що Україна є тією державою, якій треба надати допомогу, ми повинні з своєї кишені і за свій рахунок допомагати Україні», – наголосив він.

Фото – скрін з відео.

You cannot copy content of this page