fbpx
Політика
Як Віктор Янукович став президентом?

“Амбарні” книги ПР доводять, що Янукович “вкрав перемогу” у Тимошенко у 2010, – політологи.

Документи щодо “чорної каси” Партії регіонів, передані генералом СБУ Віктором Трепаком до НАБУ, доводять, що у 2010 році Янукович став президентом незаконно, фактично вкравши голоси у свого опонента Юлії Тимошенко. Про це пишуть українські політологи, аналізуючи наслідки публікації даних про “чорну” бухгалтерію регіоналів.

Так, голова корпорації стратегічного консалтингу “Гардарика” Костянтин Матвієнко зазначив: “Сьогодні, після надання генералом Віктором Трепаком до Національного антикорупційного бюро документів, які викривають корупційні механізми забезпечення результатів голосування, стало очевидним, що переможцем виборів президента у 2010 мала стати Юлія Тимошенко”.

1464418507_gener-sbu

Документи щодо “чорної каси” Партії регіонів, передані генералом СБУ Віктором Трепаком

Матвієнко нагадав, що тоді різниця між результатами Януковича та Тимошенко склала менше 3,5%, і тоді “у колах політичних експертів було чимало розмов про фальсифікацію президентських виборів, однак доказів було обмаль, а головне їх не було кому надати – судова система вже ставала на службу Партії регіонів”.

CE01AD25-4552-40F4-83B0-D687623FCC22_w610_r1_s

Експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко.

Як відомо, в інтерв’ю Дзеркалу тижня Віктор Трепак заявив, що документи, які він передав до НАБУ, “докладно розкривають механізм приходу Януковича до влади. На їх підставі можна довести, що Янукович прийшов до влади незаконно і не був легітимним президентом України”.

У свою чергу, політолог Сергій Дацюк теж розглядає скандал із “амбарними” книгами регіоналів як доказ того, що Янукович став президентом у 2010 році незаконно.

“Кривавий Президент хабарами колишньому Президенту Ющенку і хабарами ЦВК принципово змінив волевиявлення народу України – він купив своє незаконне президентство, позбавивши президентства Тимошенко”, – зазначив Сергій Дацюк.

92ce576-datsyuk

“В. Ющенко і В. Янукович не лише просто викрали перемогу у Ю. Тимошенко. Вони вкрали час в України. Вкрадений тоді час обертається сьогодні для України війною, злиднями та розчаруванням”, – наголосив Костянтин Матвієнко.

Джерело.