fbpx
Політика
Як СБУ через підпал здобула таємні документи Партії регіонів

Геннадій Москаль заявляє, що списки отримувачів грошей із «чорної каси» Партії регіонів були викрадені під час підпалу центрального офісу Партії регіонів на вул. Липській у Києві 18 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

Підпал був інспірований Службою безпеки України. – Я був членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування злочинів під час Революції Гідності і розглядав цей підпал, як один із епізодів, – зазначає Геннадій Москаль. – Офіс Партії регіонів на Липській належав нардепу від ПР Григорію Смітюху, котрий тоді мав конфлікт із керівництвом партії, тому його майно не було шкода принести «в жертву».

До речі, Смітюх так само схилявся до версії, що підпал був інспірований тодішньою владною верхівкою. Причина – продемонструвати суспільству крайній екстремізм протестувальників і дати привід Януковсичу вжити щодо них жорстких заходів. Однак на той час, 18 лютого, ситуація в країні вже не контролювалася Адміністрацією Президента. Підпал влаштували зсередини працівники СБУ або їх агентура, а вже після цього до партійного офісу збіглися протестувальники.

Під час пожежі загинули двоє людей. У метушні, що виникла, з офісу викрали гроші, цінні речі та «амбарну книгу» Партії регіонів, яка знаходилася в СБУ. А тепер її вирішили таким чином легалізувати. До речі, кримінальна справа з підпалу офісу ПР по сьогодні так і не розслідувана до кінця, палії не встановлені й не притягнуті до кримінальної відповідальності, йдеться на сайті Москаля.

Читайте також: СБУ ЛІКВІДУВАЛА ГРУПУ ПРОРОСІЙСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ, ЯКІ ПЛАНУВАЛИ ТЕРАКТ НА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Джерело.

Реклама