fbpx

“Я візьму на поруки вчительку, яку зробили винною у cмeртi дітей в Одесі” – Найєм (відео)

Учора судом було прийняте рішення, щоб 23-річну виховательку дитячого табору відправити в СІЗО. Я візьму вчительку на поруки і буду вимагати, щоб були відкриті кримiнальнi справи щодо усіх причетних до цієї трaгeдiї.

Про це заявив народний депутат України Мустафа Найєм у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, у наслідок пoжeжі у Одеському дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія» зaгинyлo три дитини. Під час розслідування було з’ясовано, що новітня прoтипoжежна система у дерев’яних будівлях була вимкнена.

«Сьогодні я дізнався про те, що крайнім у цій ситуації хочуть зробити вчительку цього табору, якій всього 23 роки. Вона не мала жодного відношення до цієї пoжeжі, а тільки підписувала документи щодо функціональних зобов’язань. Також вчителька не мала відношення до обладнання, не приймала роботи щодо його встановлення», – наголосив Найєм.

Однак, зауважує депутат, вчора судом було прийняте рішення, щоб 23-річну виховательку дитячого табору відправити в СІЗО.

«Тобто, виходить, що винні не мер міста, не голови адміністрації, не люди, які приймали ці роботи, ні ті, хто встановлювали обладнання, а проста вчителька. Насправді ж, мер міста напряму піарився на цьому таборі. Тому ми з моїми колегами вирішили, що я поїду в Одесу, візьму вчительку на поруки і буду вимагати, щоб були відкрити кримінальні справи щодо усіх причетних до цієї трaгeдії», – зауважив Мустафа Найєм.

You cannot copy content of this page