fbpx

Я проміняв дружину і донечку на “перше кохання”. Не судіть строго, а прочитайте мою історію.

Я проміняв дружину і донечку на “перше кохання”. Не судіть строго, а прочитайте мою історію.

Чотири роки тому я одружився з дівчиною, бо вона носила від мене дитину. З Ірою у нас не було великого кохання, бо ми й не довго зустрічались. Але нам було комфортно одне з одним. Нам завжди було про що поговорити, в побуті вона мене влаштовувала, але я її не кохав, як і вона мене. Ми не планували одружуватись та заводити дітей, але в долі були інші плани. І коли вона повідомила про вагітність, то я одразу запропонував одружитися.

Коли народилась наша донечка то й наші стосунки з дружиною стали міцнішими. Я був і радий що так сталось, і ми разом. Бо Бог подарував нам таку донечку. Ми поважали один одного, розуміли й у всьому підтримували, тому й відчували любов один до одного.

Іра виявилась дуже хороша господиня і мама. Але я розумів, що для щастя мені не вистачає того справжнього та пристрасного кохання, але змінювати нічого не збирався, поки не зустрів знову Оксану.

Оксана була моїм першим коханням ще з університету. Ми зустрілись випадково в іншому місті, коли я їздив туди по роботі.

Я зрозумів, що не просто так доля звела нас знову разом. І відчув знову те саме щире кохання. Вирішив сказати про це дружині. Вона прийняла це спокійно та з розумінням, і сказала, що далі вже життя поставить все на свої місця.

З Оксаною ми чудово проводили час, але вона з часом почала забороняти мені спілкуватись з дружиою та донькою. Я на деякий час перестав зовсім дзвонити донечці і колишній дружині. І думав, що це ж очевидно. Бо маю нову жінку і родину.

Але одного разу я таки набрав донечці, аби пояснити що буду рідше їй дзвонити та приїжджати.

А у відповідь почув:

“Татку, а чому ти так рідко приїжджаєш? Ти мене більше не любиш?”

У мене аж перед очима все побіліло. Як я міг проміняти донечку і люблячу дружину на іншу жінку? На вихідних хочу поїхати до них, і сподіваюсь дружина прийме мене назад.

You cannot copy content of this page