fbpx
Політика
“Я не піддослідний кролик”, – заступник голови ЦВК Магера пояснив, чому відмовився від перевірки поліграфом

Заступник голови Центрвиборкому Андрій Магера відмовився пройти перевірку на поліграфі, оскільки “не хоче бути піддослідним кроликом”.

Про це сам Магера повідомив у коментарі “Цензор.НЕТ”.
 
“По-перше, я багато роздумував, чи варто це робити. Як юрист я знаю, що поліграф дає до 10% помилки. Мені дуже не хотілося потрапити в ці 10%”, – сказав Магера.
 
Він також дав зрозуміти, що не довіряє в інтерпретації допиту Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі на чолі з Назаром Холодницьким.
 
“Заяви Холодницького свідчать про те, що антикорупційне слідство не дуже “незалежне”. Тому я переконаний, що вчинив правильно”, – сказав Магера.
На уточнююче питання член ЦВК пояснив: “Якою довірою може користуватися орган, керівнику якого відразу ж стає відома слідча таємниця і він відразу починає її озвучувати?”
 
“Я не хочу бути піддослідним кроликом”, – додав Магера.
 
У той же час він підтвердив, що давав свідчення усно.
 
“Йдеться про розслідування у справі так званої “чорної каси” Партії регіонів. Але я не маю до цього жодного відношення”, – розповів Магера.
Він заявив, що весь допит фіксувався відеозаписом. “Можливо, пан Холодницький захоче цей запис опублікувати. Я нічого публікувати не можу, адже, як свідок, я не маю права розголошувати цих даних”, – уточнив наш співрозмовник.
 
“Ніяких заперечень проти публікації відео я не маю. Але інакше, як знущанням, я все це в цілому назвати не можу”, – резюмував Магера.
 
Як повідомлялося раніше, спеціалізована антикорупційна прокуратура пропонувала главі ЦВК Охендовському та члену ЦВК Магері пройти перевірку на поліграфі.
  • Читайте також: “Мені теж вас перебивати? Ведіть себе коректно і майте елементарну повагу”, – Парубій і Тимошенко сперечаються на Погоджувальній раді ВР (відео).