fbpx

Washington Post: Трамп розкрив Лаврову секретну інформацію

Президент США Дональд Трамп повідомив главі МЗС РФ Сергію Лаврову і послу Росії в Вашингтоні Сергію Кисляку секретну інформацію в ході переговорів в Білому домі на минулому тижні. Про це пише Washington Post з посиланням на нинішніх і колишніх посадовців США.

За словами джерел, розкриття цієї інформації ставить під загрозу “найважливіше джерело інформації” про тtрoриcтичнe угруповання IДIЛ.

Відзначається, що ця інформація була надана від країни-партнера США відповідно до угоди про обмін розвідданими. Газета пише, що ці дані були настільки секретними, що їх не повідомили навіть союзникам США, а також їх жорстко обмежили серед уряду Штатів.

Також, відповідно до джерел, країна-партнер не давала США дозвіл на поширення інформації Росії і такі дії Трампа ставлять під зaгрoзу співпраці з цією країною.

Читайте також: Білий дім розлючений через брехню РФ та публікацію фото Трампа і Лаврова – ЗМІ

Після зустрічі Трампа з Лавровим і Кисляком старші посадові особи Білого дому вжили заходів, щоб зменшити шкоду, звернувшись в ЦРУ і Агентство національної безпеки.

Офіційний представник США повідомив, що Трамп “розкрив більше інформації російському послу, ніж ми поділилися з нашими союзниками”.

ЦРУ і АНБ не відповіло на прохання про коментарі.

Джерело.

You cannot copy content of this page