fbpx
Політика
“Вистачить пожиттєво,” – Олексій Арестович розповів, що буде зі зрадником Медведчуком

Спочатку кум Путіна дасть показання, які проллють дуже багато світла на те, як готувалася війна проти України та скільки років вона готувалася, адже він був хазяїном всього, що працювало проти України.

Радник глави Офісу президента – Олексій Арестович розповів у ефірі “24 каналу” про те, що буде з Віктором Медведчуком, якого напередодні затримала СБУ.

“Медведчук намагався втекти у формі військового. Це звісно смішно. Це кульмінація злочинця, який зробив все для того, щоб загинув Василь Стус,” – розповів Арестович.

За словами радника глави Офісу президента, Медведчук спочатку дасть показання, які проллють дуже багато світла на те, як готувалася війна проти України та скільки років вона готувалася.

“Він був хазяїном всього, що працювало проти України,” – розповів Арестович і додав, що якщо обмін Медведчука і можливий, то лише після судового вироку.

“З одного боку Медведчук – родич Путіна, а з іншого Путін може бути на нього дуже злий за ті всі мільярди, які пішли в нікуди. Але можу запевнити, ніхто його так просто не відпустить. Навіть якщо його обміняють, то це буде обмін на наших воїнів”.

Також Олексій Арестович розповів, що судити Медведчука будуть за тим, що вдасться довести, бо Україна – правова держава.

“Але, як мені здається, того, що буде доведено, вистачить йому пожиттєво”, – додав Арестович.

You cannot copy content of this page