fbpx
Політика
Високий чиновник Західної України має фальшивий диплом (документ)

Нещодавно обраний заступник голови Закарпатської облради від партії “Відродження” Петро Грицик має фальшивий диплом економіста.

Про це повідомляє Mukachevo.net, у розпорядженні якого є копії диплому чиновника, а також відповіді ректора ВНЗ і поліграфкомбінату, що цей документ є підробкою.

Повідомляється, що заступник губернатора Закарпаття у офіційній біографії вказав дві вищі освіти.

Зокрема, у 2005 році він закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю “Правознавство”, здобувши кваліфікацію юриста.

А у 2011 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Управління суспільним розвитком”, здобувши кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Читайте також: В Україні більше не буде рівня “спеціаліст”

Окрім того, за даними журналістів, займаючи посаду першого заступника голови Перечинської РДА та готуючись до підвищення Грицик закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Економіка підприємства”.

Відповідь тодішнього ректора КНУ ім. Шевченка за запитом головного управління державної служби України, яка відповідно була надіслана і в Кабінет Міністрів, зазначається: “Грицик Петро Васильович не навчався та не отримував диплом”.

У поліграфічному комбінаті “Україна” також відповіли, що навіть теоретично не могли випустити такий документ.

Як відомо, Петра Грицика обрали заступником голови Закарпатської облради Михайла Рівіса голосами умовної більшості в облраді у складі Блоку Петра Порошенка, партії Відродження, Опозиційного блоку та КМКС.

Читайте також: “Липодипломовані” нардепи

dok

Джерело.