fbpx
Політика
Вручення повісток на кордоні: в ЗСУ пояснили “нововведення” воєнкомів

Ні Державна прикордонна служба, ні військові комісари не мають повноважень видавати повістки на строкову службу в ЗСУ і Національну гвардію в пунктах пропуску “Рава Руська”, “Шегині” або будь-якому іншому.

Про це в коментарі УП заявили прес-офіцер ОК “Захід” Анатолій Прошин і представник Держприкордонслужби Олег Слободян, коментуючи інформацію про нібито прохання військкоматів виставити на пунктах пропуску своїх співробітників для вручення повісток призовникам.

“Ніяких звернень із боку військових у Державну прикордонну службу не було. Вручення повісток громадянам України на проходження строкової військової служби буде здійснюватися виключно в рамках чинного законодавства”, – заявив Прошин.

Читайте також: Субсидії нараховуватимуть за новими правилами: що зміниться для українців

У свою чергу Слободян також заявив, що ніяких вручень повісток на кордоні не буде, тому що це не передбачено законодавством.

“Ми діємо тільки в рамках чинного законодавства. Ніяких змін, які б регламентували порядок роботи представників військкоматів поруч із пунктами пропуску або в пунктах пропуску, немає. Тому ця інформація не має під собою ніяких підстав”, – наголосив Слободян.

Нагадаємо, раніше представники Львівського обласного військкомату попросили Держприкордонслужбу почати чергувати перед пунктом пропуску “Шегині”, щоб виявляти призовників і вручати їм повістки.

Читайте також: “Не проб’є жоден снаряд”: 13-річний українець придумав унікальну броню для танків (відео)