fbpx

Власники знали про загрозу: з’явилася ще одна версія загибелі “Титаніка”

Британський журналіст Шенан Молоні вважає, що причиною загибелі “Титаніка” могла стати пожежа у сховищі палива. Про це передає The Independent.

Молоні вважає, що висока температура обшивки привела до виникнення величезної пробоїни при зіткненні з айсбергом.

Журналіст повідомляє, що пожежа виникла ще до виходу лайнера із Саутгемптона. Спроби її загасити протягом декількох тижнів ні до чого не привели. За словами Молоні власники “Титаніка” знали про подію і намагалися приховати її від пасажирів: для цього в Саутгемптоні його розгорнули до берега іншим бортом. Офіцерам було наказано не розповідати про пожежу пасажирам.

В океані команда з 12 осіб продовжувала гасити пожежу, але впоратися з вогнем так і не вдалося. За твердженням автора версії, обшивка судна в цьому місці нагрілася до температури близько 1000 градусів за Цельсієм. Коли на п’ятий день шляху “Титанік” зіткнувся з айсбергом, обшивка не витримала, і в борту утворилася величезна пробоїна.

Таким чином, Молоні стверджує, що не можна вважати айсберг єдиним винуватцем катастрофи лайнера: до загибелі “Титаніка” привів комплекс причин, зокрема пожежа і злочинна недбалість власників судна.

Читайте також: Телеведуча з СТБ показала, як любить Путіна і зневажає український Гімн (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page