fbpx
Політика
Телеведуча з СТБ показала, як любить Путіна і зневажає український Гімн (відео)

Алла Ковальчук, яка веде на СТБ телепрограму «Все буде смачно», виявилася пропутінською ватницею та продемонструвала зневагу до українського Гімну.

Соціальні мережі обурило відео Алли Ковальчук, яке вона виклала на власному каналі в YouTube 1 січня. У півгодинному ролику розповідається, як Ковальчук з чоловіком йдуть у гості до якоїсь Лєни. Там вони під виступ Путіна по російському каналі зустрічають Новий рік, при цьому відверто знущаються з Гімну України — сміючись, співають з нього кілька рядків.

«Ребята, давайте за россиян випьем, — пропонує тост Ковальчук і додає: — Мы же один народ».

Даний відеоролик викликав надзвичайне обурення в соціальних мережах. Коментарі здебільшого містять нецензурну лексику.

Користувачів соцмереж, серед яких відомі волонтери, вражає, що така ватниця працює на одному з центральних українських телеканалів — СТБ.

Цікаво, що сама Ковальчук, коментуючи відео, не бачить нічого поганого в тому, що пила за росіян та зустрічала Новий рік з Путіним. А тих, хто висловив критику, вважає людьми нерозумними та «безголовими».

Втім, пропонуємо читачам самим подивитися відео та зробити власні висновки.

Після публікації даної статті на новинному порталі kremen.today  Ковальчук видалила початкове відео і залила нове, де вирізала кадри з Путіним. Але початковий варіант відео зберегли і ми пропонуємо вам його переглянути.

Читайте також: Поради мудреців: 7 речей, які слід тримати в таємниці!!!

 

Джерело.

Related Post

facebook