fbpx
Політика
Власникам авто з іноземною реєстрацією нададуть податкову розстрочку

У п′ятницю, 7 жовтня, у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулася друга зустріч народних депутатів України, представників “пересічників” (власників автомобілів з іноземною реєстрацією — ред.) та голови Комітету Ніни Южаніної, інформують у прес-службі Закарпатської ОДА.

Як повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який ініціював цю зустріч, сторони попередньо дійшли згоди щодо надання власникам “іноземних” автомобілів податкової розстрочки.

“Перша нарада в Комітеті була складною й емоційною, але тепер вдалося перенести питання з „мітингового“ в правове русло. Попередньо сторони дійшли згоди щодо надання власникам „іноземних“ автомобілів податкової розстрочки. Тобто громадянин України, купуючи в Євросоюзі автомобіль, зможе вільно користуватися ним без „пересічки“ кожні 5 днів за умови поступової виплати вартості розмитнення. Щодо суми будемо ще визначатися, головне те, що у Верховній Раді зрозуміли — питання слід вирішувати шляхом внесення змін у законодавство. Адже проблема „пересічки“, яка особливо актуальна на Закарпатті, є не регіональною, а набула вже загальноукраїнського масштабу”, — прокоментував зустріч Г.Москаль.

Читайте також: Туалет у кожному купе: у мережі показали новий вагон “Укрзалізниці” (фото)

Нагадаємо, що у травні 2016 року Геннадій Москаль вже ініціював виїзне засідання парламентського комітету в Ужгороді. У вересні ж цього року через акцію протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією протягом п′яти днів було заблоковано роботу КПП “Ужгород” на українсько-словацькому кордоні. Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом блокування транспортних комунікацій біля україно-словацького кордону.

Джерело.

facebook