fbpx

Влада пообіцяла шоковий законопроект щодо пенсій

При цьому відповідну новину вже видалили з урядового порталу.

Міністр соціальної політики Андрій Рева пообіцяв до березня представити законопроект, який дозволить зробити Пенсійний фонд бездефіцитним, але в той же час може викликати “шок” у українців.

Про це було сказано на сайті Мінсполітики, проте пізніше новину видалили.

“Якщо ця схема буде прийнята, то дефіцит Пенсійного фонду зникне у 2024 році. Ця система соціально справедлива, оскільки і для президента, і для простого працівника встановлюється однаковий підхід до нарахування пенсій”, – цитує Реву прес-служба Мінсоцполітики.

За словами міністра, прийняття цього законопроекту може викликати в українців шок, який можна порівняти з тим, який вони пережили через підвищення тарифів на комунальні послуги.

“Ми усвідомлюємо, що з прийняттям цього закону шок у наших співгромадян може бути таким, як і після підвищених тарифів. Але це вимушений і необхідний крок, щоб збалансувати Пенсійний фонд”, – додав він.

Міністр розповів, законопроект передбачає, що джерелом для виплати пенсій з інвалідності буде не Пенсійний фонд, як на цей час, а Фонд соціального страхування.

Окрім того, відбудуться зміни в категорії пенсіонерів, які вийшли на пенсію за вислугою років. У цій категорії залишаться тільки військовослужбовці, а їхні внески будуть збільшені у два рази.

Законопроект також передбачає скасування всіх пільг.

Пізніше урядовий портал видалив цю новину.

Читайте також: Відкриття наймолодшої в Україні доктора наук дає надію на одужання від раку (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page