fbpx
Політика
Влада перевірить Малятко.TV через Петлюру

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки чотирьох телеканалів – UA: Перший, Перший діловий, Dobro і Малятко-TV через недотримання ними правил мовлення в дні жалоби і пам’яті, повідомляє Детектор медіа .

Відзначається, що мова йде про 18 травні – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу і 25 травні – День скорботи і пам’яті 90 років з дня вбивства Симона Петлюри.

За даними Нацради, телеканал Малятко-TV 18 і 25 травня не подавав інформації про дні пам’яті, що не розміщував на екрані стилізоване зображення або запалену свічку, і не оголошував о 12:00 хвилини мовчання. Аналогічні ознаки порушень Нацрада зафіксувала і в День пам’яті і примирення 8 травня і в День пам’яті жертв політичних репресій 15 травня.

Аналогічну ситуацію зафіксували і на UA: Перший.

Перший діловий, за даними моніторингу, також 18 травня не розмістив на екрані стилізоване зображення або запалену свічку, не оголосив о 12:00 хвилину мовчання, а інформацію про день пам’яті подав тільки після 17:00 у випусках новин. 25 травня канал теж не розміщував свічки, не оголошував хвилини мовчання і взагалі не поширював протягом доби інформації про день скорботи і пам’яті.

Телеканал Dobro 25 травня не подавав інформації про день пам’яті, а крім того повторно показав фільм “Зі сходу” (перший показ відбувся 18 травня), знятий 1940 Київською кіностудією і присвячений подіям в Західній Україні напередодні Другої світової, який, на думку Нацради, має ознаки розпалювання національної ворожнечі між українським і польським народами та суперечить декомунізації.

Читайте також: ФІЛЬМ ПРО “ХОРОШИХ ХЛОПЦІВ ІЗ “ДНР”: “МІНСТЕЦЬ” ПОЧАВ ДІЯТИ

Джерело.

Реклама