fbpx

Влада “бариг” представила чергового “баригу” на посаду голови Одеської ОДА, – Саакашвілі

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі не надто схвально поставився до призначеного на це місце Максима Степанова.

Не добирав він слів і щодо самого Порошенка.

Про це Міхеїл Саакашвілі написав на своїй сторінці у Fаcebook.

Влада бариг, яка перейшла на банальну торгівлю посадами нібито через “конкурси”, представила чергового баригу на посаду голови обласної адміністрації.

Порошенко, який сьогодні відкрито підтримав двох місцевих бандитів: сепаратиста Труханова, що вкрав бюджет Одеси і Урбанського, який роздерибанив обласний бюджет через “Облтрансбуд”, в їх же присутності, як і в присутності Ківалова, говорив про мою “корумпованість”.

Що може бути більш цинічно!?, – написав Саакашвілі.

Не менше критики в сторону Президента України висловив і соратник Саакашвілі Давід Сакварелідзе.

“Виявляється Міхеїл Саакашвілі завалив всю роботу в Одесі. Порошенко звертається до Насірова: “Підтвердь!” а той каже: “Підтверджую”. Жах просто. Все змінилося, виявляється, в кращу сторону тільки після відставки Саакашвілі. Це так сумно і дивно… Спасибі вам, пане президента, що в повній гармонії ви попросили це підтвердити нікого іншого, як головного символа корупції і кланового договорняка! Це ще раз підкреслює, що саме це середовище для вас ідеальна для проживання і управління”, – написав Сакварелідзе.

Читайте також: Суддя побачив самооборону, а ви що скажете??? Опубліковано ексклюзивні кадри звірячого вбивства в нічному клубі Черкас (відео)


Джерело.

You cannot copy content of this page