fbpx
Політика
Вінника і Сакварелідзе ведуча ZIKу розбороняла червоною кнопкою (відео)

У прямому ефірі програми Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00) на телеканалі ZIK ведуча аж чотири рази скористалась новою опцією в ефірі передачі – червоною кнопкою.

Велика кнопка на столі у Роксани Руно дає можливість вимкнути звук і освітлення в студії у випадку, якщо пристрасті в ефірі досягають апогею і політики перестають реагувати на слова ведучої. «Якщо до вас не можна буде докричатися, я буду робити це технічно», – попередила Роксана Руно гостей.

Попри те ведучій довелось застосовувати кнопку. У першому випадку Роксана Руно не могла спинити нардепа Івана Вінника, який обурився слабкій підтримці (3%) під час голосування в ефірі на противагу 97% підтримки прибічника «Руху нових сил» Давида Сакварелідзе.

У другому випадку Ольга Галабала назвала Вінника «шавкою» і роздратувала його цим, а в студії розпочалась відверта сварка – Вінник назвав Сакварелідзе «зрадником батьківщини», а той у відповідь заявив, що Вінник – «барига».

Читайте також: “Ты ублюдок и мерзавец!”-перепалка Саакашвілі та Петренка через фейкову партію “Блок Міхеіла Саакашвілі” (відео)

Та й коли світло і звук зникав – гості не переставали сперечатись. «Навіть відсутність світла в студії жодним чином їх не хвилює», – дивувалась Роксана Руно.

Згодом, уже наприкінці передачі, обоє гостей знову стали сваритись та ігнорувати ведучу. Відтак ведуча взяла ініціативу в свої руки, попрощалась із глядачами і натиснула кнопку наостанок – тільки після цього настала тиша.