fbpx
Політика
Віктор Ющенко відповів на питання, чи піде на наступні президентські вибори

Колишній президент України Віктор Ющенко відповів на питання, чи піде у кандидати на наступні президентські вибори – “Свят, свят, свят”. Вибори, вважає Ющенко, – це коли перемагають ті, хто переймається іншими речами, чим тими, якими б треба. Про це він заявив в ефірі “112 Україна”, передає Gazeta.ua

“Свят, свят, свят”, – відповів він. “Вам не хочеться навести лад в країні”, – спитала ведуча.

“Це не від мене залежить. Це залежить від 10-15 мільйонів, – хто їм потрібен. Вибори – це така штука, коли дуже часто перемагають ті, хто не має плану, доктрини, хто переймається іншими речами, чим, на мій погляд, треба було б перейматися, якщо ми говоримо про українську владу, пересічну, загальну”, -говорить колишній президент.

Віктор Ющенко зазначає, що “аби дожити до 2013 року, нам треба жити до 2032 року з такими темпами, економічними, як сьогодні. Виникає запитання – чому ми не разом сьогодні? Чому ми не за круглим національним столом? Чого ми не сидимо і не міркуємо, який план для України? Економіка – якщо ми з такими темпами будемо розвиватися, як зараз, – ми програємо. Економіка – це другий фронт. Це м’язи війни. Якщо ви програєте економіку – ви програєте все”.

Читайте також: Ющенко прокоментував свою появу на блошиному ринку

На питання, чому його ніхто не чує із теперішньої влади, Ющенко відповів, що “неголосно говорить”.

“Я пошепки це кажу, бо здається, найбільше, кому це треба –це владі. Я не претендую ні на яку корону”, – резюмує політик.

facebook