fbpx

Відомий психіатр поставив “діагноз” українським політикам

Українські політики відносно здорові психічно люди, проте є деякі  із них  зі своїми особливостями. Про це в ефірі телеканалу NewsOne розповів президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман. За його словами, головна “біда” політиків у їхній моральності, а так вони цілком “здоровенькі і з головою у них все в порядку”.

“Це ж ми, українці, вибираємо їх, а потім говоримо:” Кого ж ми вибрали! “. Вони всі здоровенькі, є правда деякі з особливостями. Але ці не вельми психіатричні, а психологічні. Більшість з них не дуже хотіли б бути поганими, але так виходить там у них “, – зазначив Глузман.

Психіатр окремо оцінив політсилу “радикалів” і особисто Ляшко.

“Є ще люди типу Ляшко, які абсолютно відкриті і можуть все, що завгодно. Це людина, яка сьогодні служить одному господареві, а завтра іншому і каже те, що хоче, не турбуючись про це. Такі політики теж бувають, але в цивілізованих країнах вони недовго будуть політиками “, – підсумував експерт.

Також Семен Глузман назвав самого “чорного” політика в історії України. На його думку, таким є третій президент України Віктор Ющенко, який упустив найреальніший шанс в історії незалежної української держави змінити життя українців.

Читайте також: Відкритий лист Петру Порошенко від Семена Глузмана

Джерело.

You cannot copy content of this page