fbpx
Політика
Від мене колишньої зараз залишились тільки сигарети, — Надія Савченко пояснила, що означає її фраза “Не дайте мені скурвитись”.

Савченко каже, що їй дуже не подобається, коли її з усіх боків хочуть прилизати, причесати, одягнути, порадити, яким вона повинна бути політиком.

“Від мене колишньої зараз залишились тільки сигарети, хоча я можу і вмію бути досить вихованою і ввічливою людиною, в мене не дурна голова, я можу говорити розумні, розмірені, помірковані речі, але все залежить від ситуації”,— сказала Савченко.

Нардеп розповіла, що коли на неї в аеропорту одразу після прильоту налетіли журналісти, їй треба було “відгавкатись”.

“Я чому так зробила? Мені треба було відвоювати свій простір. Якби я не вийшла до людей і зразу не поставила на місце, не звільнила свій особистий простір, то мені б все життя довелось ховатись в перуках, в темних окулярах, в машинах з затемненими вікнам, з охороною. Як можна так жити?” — обурено запитала вона.

  • Читайте також: Савченко: якщо мій народ одягається в секонд-хенді, то і я піду одягнуся там (відео).

Савченко зізналась, що її дивує те, що кожного разу її хочуть загримувати, як тільки приходить кудись на інтерв’ю.

“Я не розумію, навіщо витрачати на це час. Людина, яка є, така є. Можливо, це негарно виглядає, бо я десь там поблискую, але ж головне те, що я говорю, а ще краще те, що я роблю — цінуйте людину за її дії. Якщо ви ще зараз захочете мене припудрити, то я стану гламурною “нєвєстою”, принцесою, яку треба видати заміж і чим дорожче, тим краще в політичному розумінні. Я не хочу — я хочу залишитись собою”,— сказала Савченко.

Вона пояснила, що все-таки означала її фраза “Не дайте мені скурвитись”.

“Якщо сьогодні я зроблю манікюр, завтра сяду в “Лексус”, а післязавтра продам Україну. давайте я краще буду ходити пішки, босими ногами, буду брудна, але говоритиму, так, як я говорю і буду робити те, що треба”, — різко відповіла Савченко.

Джерело.