fbpx

Верховна Рада прийняла законопроект про службу в армії осіб комісованих за станом здоров’я

Верховна Рада має намір надати військовослужбовцям, які визнані військово-медичними комісіями за станом здоров’я непридатними до служби, за певних умов залишитися на цій службі.

За відповідний законопроект №6052 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби проголосувало в першому читанні на засіданні у вівторок 233 народних депутата, пише “segodnya“.

“Закон врегулює можливість осіб, якщо вони мають бажання, продовжити службу в Збройних силах України за контрактами з окремих спеціальностей, визначених Генштабом Міністерства оборони, незважаючи на висновки військово-медичних комісій”, – сказав народний депутат фракції “Блок Петра Порошенко” Іван Винник, представляючи законопроект.

Згідно із законопроектом, перелік посад, які можуть займати військовослужбовці, визнані військово-медичними комісіями непридатними до служби, визначає Міністерство оборони та інші центральні органи виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями.

За словами Винника, такі військовослужбовці можуть працювати в тилу, у військових комісаріатах, в структурі Міністерства оборони.

You cannot copy content of this page