fbpx
Політика
“Ведучі одразу змінилися в обличчі”: поява українця у прямому ефірі російського телебачення викликала резонанс у мережі (відео)

Український журналіст Дмитро Гордон викликав резонанс у мережі своїм виступом у прямому ефірі російського телебачення у четверту річницю початку Євромайдану.

Під час прямого включення з Києва він розповів, чому українці вийшли на вулиці в 2013 році, а також звернувся до російського керівництва із закликом зайнятися проблемами РФ і забути про Україну, пише “obozrevatel“.

“Наші російські брати (тепер уже колишні) коли ми ослабли, прийшли, забрали у нас все, що погано лежало, – Крим. А потім прийшли на Донбас і влаштували там крuвaву бiйню… Сотні, тисячі хлопців прийшли без рук, без ніг, без очей. Осиротіли величезна кількість дітей. Безліч дітей не народилося. І за це я хочу “подякувати”, користуючись нагодою, нашу колишню братню Росію, яка вважала за потрібне прийти до нас з війнoю”, – заявив він.

Гордон наголосив, що в Україні “справжня демократія”, і кожен громадянин “може по телевізору сказати, що наш президент – поганий, може обізвати негідником будь-якого члена уряду або депутата”.

“Спробуйте сказати у вас на каналах, що Путін – негідник, і він розв’язав війну в Україні. Не вийде!” – сказав він.

“Займіться собою, займіться Росією! Росія потребує реформ. У Росії величезна корупція. У нашій країні величезна кількість проблем. Перейдіть на себе, залиште нас, будь ласка, в спокої. Ось моє прохання, якщо мене чує керівництво Росії”, – закликав журналіст.

Поява Гордона в ефірі пропагандистського телеканалу викликала неоднозначну реакцію серед користувачів соцмереж. Більшість назвали його вчинок сміливим, а слова – сильними і правильними.

facebook