fbpx
Політика
Вчепилися, бариги: Саакашвілі злобно відреагував на своє фото на задвірках інавгурації Трампа

Екс-губернатор Одеської області та колишній президента Грузії Міхеїл Саакашвілі розлютився на українські ЗМІ, які показали його на задвірках інавгурації нового президента США Дональда Трампа. У результаті Саакашвілі написав гнівний пост на своїй сторінці у Facebook.

“Ми пропонували українським телеканалам висвітлити мою присутність на інавгурації Дональда Трампа. Всі вони відмовилися, зате деякі з них дружно тиражують фотки, зняті людьми з російськими зв’язками, на яких я вже на виході з церемонії очікую решту своєї групи. Нездари залишаються нездарами. Мені нічого доводити і розповідати! За останні кілька тижнів у мене були контакти з командою Трампа, багатьох із них я знаю особисто і збираюся інтенсивно співпрацювати з друзями України в цій адміністрацією, які б твердження не розганяли наші вороги”, – заявив Саакашвілі.

“Мені не потрібно спекулювати моїми особистими міжнародними дружніми зв’язками для того, щоб завоювати довіру наших громадян. Моє поле битви – сама Україна й українська політика, з якою приберемо бариг, що вчепилися в неї”, – додав він.

Читайте також: “Крадуть навіть валянки”: Білецький обрушився на керівництво Нацгвардії з новими звинуваченнями (відео)

Джерело.

facebook