fbpx
Політика
Важливо! Готується небачений розвод на крові всієї України. Подробиці…

Офіційна блокада Донбасу не варто і гроша. Режим придумав небачений розвод на крові української нації і про це повинна знати вся Україна.

Про це пише журналіст Віталій Глюдзо, – Elise Journal:

«Всі товари які купувалися навпростець у терористів ЛДНР через посередника Ахметова будуть купуватися і надалі, тільки вже через посередника – Росію.

Якщо хтось думав, що через 3 роки кривавої торгівлі нинішній режим схаменулася і дійсно припинив фінансувати бойовиків ЛДНР, за допомогою щомісячних мільярдних переказів на їх рахунки, вони помиляються ….

Керуючись моїми даними, режим придумав як обійти блокаду Донбасу і продовжувати заробляти на крові української нації.

Схема проста до нестями!

Вугілля і інші товари будуть йти в Україну не через блокпости де сидять ветерани АТО, а через Росію.

Тобто ми будемо купувати все те ж саме у терористів ЛДНР, тільки товари будуть ввезені в Україну через російсько-український кордон в Конотопі, Харкові та інших областях. Це означає, що наші з Вами гроші будуть ділити 3 сторони: Режим Порошенко – терористи ЛДНР- окупант Росія.

По суті виходить, що режим зіпхнув Ахметова і почне навпростець співпрацювати з Росією. Така схема катастрофічно вдарить по кишенях українців, але принесе надприбуток представникам режиму Порошенко і його партнерам.

Втім, для цих цілей вже створені фірми прокладки які власне і будуть купувати товари з ОРДЛО під виглядом завезених через Росію.

Зупинятися ніхто не збирається. Торгівля на крові нації продовжиться і мільярди доларів наших з Вами грошей будуть потрапляти відразу в три кишені.

Все б нічого, але от за наші з Вами гроші вбивають і будуть вбивати наших з Вами солдат …

Читайте також: Побутові товари з гарантійним обслуговуванням зобов’язали продавати через касові апарати

Джерело.