fbpx
Політика
Ватажки терористів Донбасу передадуть Савченко полонених українок

Лідери терористичних організації “ЛНР” І “ДНР” Ігор Плотницький і Олександр Захарченко заявили про готовність передати народному депутату Надії Савченко двох полонених українських жінок, що зникли в зоні проведення АТО.

Про це повідомляє одне з сепаратистських інформагентств.

Як жест доброї волі, напередодні Нового року та Різдва, ми без будь-яких умов передаємо представнику народу України Надії Савченко двох жінок – Анжеліку Преснякову та Ольгу Сворак, – зазначили вожді бойовиків.

Також наголошується, що Савченко, зокрема, намагається процес обміну полоненими зрушити з “мертвої точки”, натомість київська влада лише критикує.

Зауважимо, що Преснякова Анжеліка Анатоліївна 19.12.1967 року народження та Сворак Ольга Богданівна 06.03.1986 року народження є серед числа осіб, що зникли в зоні проведення АТО, прізвища яких опубліковано на сайті Національної поліції України.

СБУ вже прокоментували цю інформацію.

Ми раді будемо будь-якому звільненню На результат працює не лише наша Мінська група –експерти, волонтери, громадські діячі. Але ми раді передачі когось із наших громадян через політиків Фактично найголовніше – це звільнення людей. Головне, щоб “ЛНР” і “ДНР” не використали це для корисливих цілей,– підкреслив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

Також він висловив надію, що на цьому обмін заручниками не завершиться, щоправда не став коментувати, коли саме Преснякову та Сворак передадуть українській стороні.

Читайте також: Зміцнюємо імунітет: в яких продуктах міститься цинк

Джерело.

facebook