fbpx
Політика
“Ваш борт вас чекає”: скандальну російську журналістку хочуть посадити через Ту-154

Скандальна російська журналістка і світська левиця Божена Ринська може відправитися у жіночу колонію на 5 років через свої висловлювання у Facebook про катастрофу Ту-154.

Крім того, якщо її висловлювання будуть визнані Генпрокуратурою Росії образливими, а сама вона психічно здоровою, Божена може бути оштрафована на 500 тисяч рублів, їй можуть заборонити користуватися інтернетом на 3 роки або дати 4 роки примусових робіт.

“Ми чекаємо заяв. За фактом заяви ми застосуємо всі доступні нам заходи прокурорського реагування. Буде організована процесуальна перевірка, а її матеріали передадуть у МВС, Слідком Росії або міськпрокуратуру. Божені загрожує цілком реальна кримінальна справа за 282-ю статтею КК РФ: “Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження гідності, вчинені публічно або з використанням засобів масової інформації,зокрема Інтернету”, – пояснив представник російської Генпрокуратури Олександр Курено.

У коментарях до її посту знову вибухнула буря: хтось підтримує блогершу, деякі – засуджують.

“Бойкот російським федеральним каналам! Божено Ринська, нам би десяток таких, як ви, зажили б як люди. Шкода що ви одна така”, “Скільки не попереджай цих телевошок про кару небесну, толку не буде. Напевно, ще й запитують: “За що? Чому?”, – пишуть під постом.

Читайте також: “Подвиг героя”: Парасюк зізнався, чи готовий він вбити посла Росії заради України (відео)


Джерело.