fbpx
Політика
Ваpто почyти: в Мережі захоплюються переговорами Порошенка з головою МЗС Канади(відео)

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд провела переговори з президентом України Петром Порошенко українською мовою. Про це український лідер написав у своєму Facebook, передає “Обозреватель”.

“Радий можливості подякувати Христі Фріланд за особисту підтримку України.

Під час зустрічі детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі і стан реалізації Мінських домовленостей. Разом із Христиною Фріланд скоординували підходи до реалізації ініціативи щодо розгортання миротворчої операції ООН на всій окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей”, – зазначив він.

За його словами, в Києві розраховують, що Оттава буде займати принципову позицію і в питанні санкцій тиску на Мocкву, перш за все, в контексті майбутнього головування у Великій сімці.

Відео з Порошенком і Фріланд викликало жваве обговорення в мережі.

Читайте також: Порошенко зробив заяву, щодо спрощення візового режиму з Канадою

Політтехнолог Порошенка Віктор Уколов на своїй сторінці назвав Фріланд “надзвичайно енергійною і харизматичною дівчиною”.

“Пам’ятаю, вона прийшла в Верховну Раду в 90-х, як кореспондент Fіnаncial Tіmes, якщо я не помиляюся, і відразу почала всіх запитувати як із правами жінок в Україні. У відповідь ми намагалися пояснити, що у нас є проблема з правами чоловіків, особливо, коли українські жінки беруть у руки макогін”, – розповів Уколов.