fbpx

В Україні склалася ідеальна ситуація для реформ – глава фракції БПП

Гройсман не боїться відкривати нові двері, але його уряд може стати старим, вважає Гринів.

В Україні склалася ідеальна ситуація для реформ – “три роки електоральної паузи”, коли потрібно працювати на результат, і уряд з новою психологією, готовий відкривати “нові двері”, вважає керівник фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Гринів. Про це він сказав в ефірі “5 канала”.

“Є новий уряд, і є старий уряд. Уряд Гройсмана – це новий уряд. Уряд Яценюка, в моєму розумінні, був старим урядом. За психологією. За моїм враженням, Володимир Гройсман – це людина, яка не знає заборон на відкриття нових дверей. якщо йому вдасться відкрити такі нові двері, то це буде успіхом, якщо ж система поглине, і уряд знову стане старим – це буде так, як завжди зі старими урядами – їм на зміну приходять нові”, – сказав Гринів.

Читайте також: УП: БПП У РАДІ ОЧОЛИТЬ ІГОР ГРИНІВ

Лідер фракції БПП також пояснив головні завдання, які стоять перед співголовою групи стратегічних радників в уряді, радником президента України Лешеком Бальцеровичем.
“Місія в уряді Лешека Бальцеровича – допомогти в реальних, досить радикальні реформи. Україні потрібні швидкі реформи”, – сказав він.

Гринів підкреслив, що Бальцерович повинен бути “тривожною кнопкою”, яка спрацьовує, “коли ми будемо робити неправильно”. “Це та людина, яка буде сигналізатором реформ в Україні. Поки він дає позитивні оцінки – це сигнал не тільки для всього суспільства, а й має бути позитивним сигналом для всього світу”, – підкреслив

Джерело.

You cannot copy content of this page