fbpx

В СБУ пояснили, навіщо РФ одеські журналісти

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що одеські журналісти Олена Гліщінська і Віталій Діденко, були обміняні на Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенко, нібито для “розборок” між різними групами впливу в Кремлі. Про це він заявив в інтерв’ю ЛІГА.net .

За словами глави СБУ, Гліщінська і Діденко безпосередньо підпорядковувалися першому заступнику радника президента РФ Владислава Суркова – Іналу Ардзінбі, “який в Кремлі відповідав за перетворення Одеської області в поле битви за сценаріями терористичних організацій ДНР / ЛНР”. “Гліщінська, яку ми віддали, була на прямому контакті з Ардзінбою. Другий – Діденко, який стрибав від Альфи з вікна і поламав собі ноги. Чому він тікав? За ним теж стояв Ардзінба”, – стверджує Грицак.

Глава СБУ зазначив, що “у зв’язку з провалом проекту Бессарабія, так звана група ФСБ в московській верхівці звинуватила в цьому групу Суркова-Ардзінби”. “Адже план не вдався. Гібридна війна на півдні з виходом на Європу не почалася. Подивіться аналітику за минулий рік – весна і літо. Що відбувалося в Молдові? Її колотило. У мене була розмова про це з керівництвом спецслужб Молдови. Росіяни провалилися. І це стало предметом серйозних розбірок в Москві “, – сказав Грицак.

Відповідаючи на питання, навіщо Москві потрібні одеські журналісти, глава СБУ сказав: “Моє скромне припущення: ці люди потрібні для того, щоб вони приїхали і розповіли, яку інформацію вони передали слідству, як була організована робота з ними, на чому вони прокололися, де провалилися. Все це треба, щоб проаналізувати недоліки на майбутнє. Ну і, зрозуміло, щоб одне угрупування впливу в московській верхівці завдало удару по іншому “.

Одеські журналісти вдячні РФ за звільнення

“Зараз між ними розбирання – це наша оперативна інформація. І ці люди, яких ми віддали Москві в обмін на наших патріотів, допоможуть цим групам воювати між собою”, – сказав глава СБУ.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО НА КОГО ОБМІНЯЛИ СОЛОШЕНКА І АФАНАСЬЄВА

Джерело.

You cannot copy content of this page