fbpx
Політика
Стало відомо на кого обміняли Солошенка і Афанасьєва

Українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенко, які були засуджені російським судом,  обміняють на одеських організаторів і учасників так званої “Народної ради Бессарабії” Олену Гліщінську і Віталія Діденка.

Про це пише одеське видання “Думская” з посиланням на свої джерела.

“Гліщінскую і Діденко звинувачують в сепаратизмі – вони були в числі організаторів і активних учасників так званої “Народної ради Бессарабії”, – пише видання.

“У березні-квітні були проведені арешти, серед затриманих були журналісти Артем Буян, Віталій Діденко та Олена Гліщінська. Згодом Буян був засуджений до чотирьох років обмеження волі, через рік вийшов на волю за “законом Севченко” і відразу ж покинув Україну. Гліщінска і Діденко відправляться в Росію сьогодні”, – зазначається у повідомленні.

Як відомо, Директора телекомпанії “Нова хвиля” Олену Гліщінску арештували співробітники СБУ в квітні 2015 року. Півтора місяці тому в СІЗО у неї народився син. Крім того, у неї є ще двоє неповнолітніх дітей.

Діденко – головний редактор сайту “Інфоцентр”. Суд засудив його до трьох років обмеження волі, зараз справа перебуває в апеляції.

Як відомо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив про можливий обмін двох громадян Росії – Євгенія Мефьодова і Максима Сакауова, підозрюваних у справі про події 2 травня в Одесі, на Солошенка і Афанасьєва.

Джерело.