fbpx
Політика
В ООН не збираються відмовлятися від слів Пан Гі Муна

Речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що Пан Гі Мун не збирається відмовлятися від своїх слів щодо ролі Росії у врегулюванні конфлікту на сході України.

Як повідомляє DW, більш детально коментувати ситуацію речник генсека ООН не став.

“Факт – Російська Федерація є постійним членом Ради Безпеки і відіграє вирішальну роль. Ми не збираємося відходити від того, що сказали”, – наголосив Дюжаррік.

Раніше постійний представник України при ООН Володимир Єльченко висловив обурення заявами генерального секретаря Організації Пан Гі Муна про критично важливу роль Росії роль у тому, щоб покласти край конфлікту в Донбасі.

Єльченко наголосив, що не розуміє, як керівник ООН “може говорити речі, що є по суті похвалою ролі Росії в залагодженні конфлікту в Україні, в той час як Росія є головним гравцем в агресії проти України, в підтриманні цього конфлікту в розпаленому стані “,

У тексті виступу Пан Гі Муна в Росії, який розповсюдили в ООН, йдеться про те, що Росія як постійний член Ради безпеки з правом вето має “відіграти критично важливу роль” у вирішенні “нагальних глобальних питань, від завершення конфліктів в Україні й Сирії до захисту прав людини і контролю за непоширенням зброї масового знищення”.

Читайте також: Посол України висловив обурення через заяву генсекретаря ООН про роль Росії в Україні.

Джерело.