fbpx
Політика
В окупований Крим прибула делегація з Італії

До складу делегації увійшли 18 осіб, які представляють п’ять регіонів Італії: Венето, Лигурію, Ломбардію, Тоскану та Емілію-Романью. Делегація депутатів регіональних рад та представників ділового співтовариства Італії прибула в окупований Крим.

Про це повідомляє російське агентство «РИА Новости».

«Делегація в повному складі благополучно прибула в Крим. В них буде насичена програма: зустрічі з першими особами Республіки Крим і Севастополя, підписання угод, ділові переговори, знайомство з роботою підприємств і реалізованими в Криму бізнес-проектами», — розповів голова правління фонду «Ялтинський міжнародний економічний форум» Андрєй Назаров.

За його словами, італійські бізнесмени планують укласти контракти з кримськими виноробами. Як повідомляється, візит триватиме з 14 по 16 жовтня.

«Це знаковий візит, він демонструє, що Крим, всупереч санкціям, цікавить ділове співтовариство Італії як потенційна територія для роботи», — сказав Назаров. Поїздка організована фондом «Ялтинський міжнародний економічний форум» спільно з так званим урядом окупованого півострова.

У вересні 2015 року екс-прем’єр Італії Сильвіо Берлусконі відвідав окупований Крим із президентом Росії Владіміром Путіним.

Міністерство закордонних справ України засудило цей візит, зазначивши, що дії італійського політика ідуть врозріз із політикою ЄС щодо засудження дій Росії і невизнання окупації Криму.

У МЗС України неодноразово повідомляли, що поїздки іноземних делегацій в Крим не мають статусу офіційних.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії.

Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Читайте також: Терміново!Скандал! Шок! Порошенко допоміг Януковичу тікати з Києва під час Майдану

Джерело.