fbpx

В.о голови “Укравтодору”, поляк Славомір Новак, за липень заробив майже мільйон гривень

Виконувач обов’язків голови “Укравтодору” – поляк Славомір Новак – за липень отримав зарплатню розміром майже 894 тисячі гривень, повідомляє 24 канал.

Про зміну майнового стану Славомір Новак подав повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій.

Відтак, заробітна плата за липень в. о. голови “Укравтодору” становить 893 тисячі 849 гривень.

На початку серпня журналіст Сергій Мальнев повідомив, що Славомір Новак отримав 900% надбавки до зарплатні. Зокрема, за інтенсивність праці була передбачена надбавка в розмірі 300% посадового окладу; за виконання особливо важливої роботи – ще 300% посадового окладу та премія – ще плюс 300% окладу.

Журналіст зазначав, що зарплатня Новака у Польщі становила 3 тисячі доларів (близько 80 000 гривень). А вже у січні-лютому 2017 року в Україні він отримував по 700 000 гривень.

Читайте також: Журналісти відшукали дівчину, з якою мав зустрітися Павло Гриб, виманити хлопця змусили в ФСБ

Колишнього міністра транспорту Польщі Славомира Новака призначили в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг України в жовтні 2016 року.

Новак був міністром транспорту і водного господарства Польщі в 2011-2013 роках. Через скандал навколо його наручного годинника Ulysse Nardin імовірною вартістю в 5,5 тисяч доларів, які він не вказав у своїй податковій декларації, Новак звільнився з посади.

You cannot copy content of this page