fbpx

Україні дали новий прогноз щодо вступу в НАТО

Для вступу України в НАТО потрібно від 5 до 10 років.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” сказав заступник голови Парламентської асамблеї альянсу Паоло Аллі.

“Це залежить від багатьох обставин. В загальному, якщо ми доб’ємося виконання умов, за яких Російська Федерація не буде завдавати шкоди Україні, тоді процес може зайняти в будь-якому випадку кілька років. Оскільки НАТО висуває певні вимоги, які повинні бути виконані”, – сказав заступник голови ПА НАТО.

“Тому, якщо запитуєте про 5-річну або 10-річну перспективу, то я б говорив, швидше, про 10-річну, але між 5 і 10 роками”, – додав Аллі.

Читайте також: Україна підписала з НАТО стратегічну угоду

Також він зауважив, що НАТО може зупинити президента Росії Володимира Путіна.

“Але не думаю, що Путін сам зупиниться. Бо його мета – зберегти себе і свою олігархію. Його міжнародна політика спрямована на зміцнення своїх позицій всередині Росії, оскільки він має проблеми з економікою. Я не думаю, що Путін зміниться. Обставини можуть зупинити Путіна. Наприклад, падіння цін на нафту зробило куди більший вплив на бюджет РФ, ніж санкції”, – сказав Аллі.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко ввів у дію новий Стратегічний оборонний бюлетень. Документ є дорожньою картою з військової політики та реформ Збройних cил України до 2020 року. Доти українська армія має досягнути стандартів, необхідних для членства в Північноатлантичному альянсі — НАТО.

Джерело.

You cannot copy content of this page