fbpx

Україна може домовитися про безвіз з ще однією країною Європи

Під час поїздки до Нью-Йорка міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі своїм македонським колегою Нікола Дімітровим. Одне з питань, яке обговорили дипломати – перспектива запровадження безвізового режиму між Україною та Македонією.

Про це повідомляється на офіційному сайті МЗС України, пише “24 канал“.

Окрім того, Павло Клімкін та Нікола Дімітров обговорили співпрацю у військовій сфері, у галузях культурного та гуманітарного співробітництва. Окрема увага була приділена розвитку ситуації в Балканському регіоні та протидії зовнішнім загрозам.

Варто зазначити, що безвізовий режим в’їзду в Македонію для громадян України діє до 15 березня 2018 року. Українці, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, виїжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон (проїзного документа дитини), полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування

Таким чином, для в’їзду на територію Республіки Македонія у період до 15 березня 2018 року від громадян України не вимагатиметься пред’явлення оригіналу запрошення, завіреного МВС Республіки Македонія, або туристичного ваучера разом з підтвердженням про прийом туриста.

You cannot copy content of this page