fbpx
Політика
Україна має сценарії силового визволення окупованого Донбасу

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що Україна переможе Росію у гібридній війні на Донбасі. На думку силовика, українці “приречені на перемогу”, однак військові сили мають підтримуватися економікою.

“Сильна армія неможлива без сильної економіки. Тому сьогодні один з пріоритетів – нарощування нашого економічного потенціалу, який безпосередньо пов’язаний з оборонним потенціалом.

Сильна економіка України, і, відповідно, поліпшення стандартів життя українців, – найважливіші фактори, необхідні для звільнення окупованих територій як Донбасу, так і Криму”, – наводить цитату Турчинова прес-служба РНБО.

Секретар Ради нацбезпеки вважає, що бої в районі Світлодарської дуги та біля Авдіївки показали, що українська армія сильніша за гібридні війська РФ.

Читайте також: Професіоналів найняли для вбивства підлітків

“Достатньо місяця, щоб повністю звільнити територію Донбасу”, – сказав Турчинов.

Водночас, на його думку, в разі початку такої визвольної операції невідомо, скільки своїх дивізій виставить проти України Росія.

“Коли розраховуєш сили і засоби для наступальних операцій, потрібно чітко розуміти, скільки сил і коштів у твого ворога. Ми постійно відстежуємо їхні дії: щоденне завезення техніки, зброї, найманців і контрактників. Але у всіх цих численних добре озброєних підрозділів, що перебувають на окупованому Донбасі, головне завдання — в разі нашого наступу протриматися кілька діб до підходу основних сил російської армії”, – пояснив він.

Джерело.