fbpx
Політика
Україна готує відповідь викликам гібридної війни

На засіданні Комітету з питань національної безпеки та оборони одноголосно підтриманий законопроект №4563, що виокремлює Сили спеціальних операцій та Високомобільні десантні війська, як окремі роди сил Збройних Сил України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз, передає УНН.

За словами І.Фріз, таке виокремлення ССО та ВДВ “відповідає сучасним викликам гібридної війни та сучасних воєнних конфліктів, в яких ставка робиться на оперативність, мобільність, а також дії, що плануються та здійснюються на випередження зовнішніх загроз”.

“Крім того, законопроект повертає функціонування Об’єднаного оперативного командування, як органу оперативного планування та управління. Досвід інших країн Північноатлантичного Альянсу свідчить про те, що інститут Генерального штабу безпосередньо не здійснює управління бойовими підрозділами. Сьогодні ми унормовуємо вимоги та стандарти НАТО, що вже закладені в Оборонному бюлетені, Воєнній доктрині з чинним законодавством у сфері оборони”, – додала нардеп.

Читайте також:

Джерело.

Реклама

facebook