fbpx
Політика
У справі “чорної бухгалтерії” допитають 100 осіб

У Антикорупційній прокуратурі запевнили, що дана справа обов’язково буде розслідувана і передана до суду.

У справі про чорну бухгалтерію Партії регіонів буде допитано близько сотні чоловік. Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

“Ми будемо визначатися, кого зараз допитувати. Думаю, що це буде близько ста прізвищ точно, різних людей”, – розповів він в інтерв’ю телеканалу Інтер , показаному в ефірі ввечері 5 червня.

За словами Холодницького, “чорна бухгалтерія” ПР свідчить про те, що “всі – від ультраправих до ультралівих – все брали гроші”, і серед них ті, хто і зараз “сидять далі у Верховній Раді”.

Холодницький зазначив, що сам вивчає дані документи. “Я особисто є процесуальним керівником у цій справі, я особисто допитував колишнього першого заступника голови СБУ Тріпака (екс-перший заступник голови СБУ Віктор Тріпак), – розповів Холодницький.

За його словами, Національному антикорупційному бюро допомагає американський департамент юстиції, який передав сканери для вивчення чорної бухгалтерії.

Холодницький також запевнив, що дану справу обов’язково буде розслідувано і передано до суду: “Я зроблю все для того, щоб ця справа дійшла до суду”.

Читайте також: ГОЛОВНІ ФІГУРАНТИ ЧОРНОЇ БУХГАЛТЕРІЇ РЕГІОНАЛІВ. ЖУРНАЛІСТИ ОПУБЛІКУВАЛИ ОРИГІНАЛ ДОКУМЕНТІВ

Джерело.

Реклама